Teamleader

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie prideleného tímu zamestnancov vo výrobe
• Dosahovanie cieľov produktivity
• Dosahovanie cieľov kvality
• Aktívna účasť na činnostiach zameraných na zníženie nákladov
• Podpora a realizácia aktivít zameraných na neustále zlepšovanie
• Denné reportovanie výroby
• V spolupráci so Supervízorom výroby identifikovať potreby školenia pre podriadených zamestnancov
• Dodržiavanie všetkých predpisov týkajúcich sa zdravia a bezpečnosti pri práci

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900,- €

• práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť
• možnosti kariérneho rastu a osobného rozvoja
• benefitová politika

S úctou ku všetkým záujemcom: kontaktujeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti vo výrobe, ideálne v automobilovom priemysle
• Skúsenosti s vedením zamestnancov na podobnej pracovnej pozícii (tímlíder, vedúci zmeny, atď.)
• Znalosť nástrojov 5S, Kanban, Ishikawa, Poka Yoke - veľkou výhodou
• Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť jasne a zreteľne sa vyjadrovať
• Anglický jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni resp. schopnosť dohovoriť sa
• Veľmi dobre vyvinutá schopnosť riešenia problémov
• Samostatnosť, zodpovedný prístup
• Vysoká pracovná záťaž
• Schopnosť vyrovnať sa so stresovými situáciami

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.

Adresa spoločnosti

KASAI Slovakia s.r.o.
G. Schoellera 6561/2
934 01 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: Kornélia Virágová
E-mail: poslať životopis
ID: 3768432   Megjelentetés dátuma: 20.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   900,- €