Operátor výroby

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba interiérového obloženia a plastových komponentov pre automobilový priemysel pomocou strojov.
Prácou dosahovať vopred stanovené ciele výroby a kvality.
Dodržiavať pracovné postupy a štandardy.
3 - zmenná prevádzka

• práca pre úspešnú medzinárodnú automotive spoločnosť
• možnosti kariérneho rastu a osobného rozvoja
• benefitová politika

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, ale kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti vo výrobe a automotive výhodou
• manuálne zručnosti
• práca v kolektíve

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.
ID: 3768207  Megjelentetés dátuma: 27.4.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac