Promotér/Barman - KARLOFF s.r.o.

KARLOFF, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok-Pradiareň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 + prémie + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Promotér/Barman
- získavanie nových potencionálnych zákazníkov nepriamo, napríklad prezentovaním produktov v obchodoch alebo priamo prezentovaním zákazníkom na rôznych predajných a prezentačných akciách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Talent - nevyčerpateľné nadšenie a skutočná radosť zo života.
Výsledky - skutočnú produktivitu hneď od začiatku.
Znalosť minimálne jedného cudzieho jazyka, druhý bude značnou výhodou.

Už od roku 2002 v našej rodinnej firme KARLOFF v Kežmarku tvoríme produkty, za ktorými si hrdo stojíme. Vyrábame ich z prírodných surovín s veľkým dôrazom na výslednú kvalitu, chuť a jedinečnosť. Naša práca je pre nás vášňou, do ktorej vkladáme celé svoje srdce a sme nadšení, ak to ocenia aj naši zákazníci. Je nám cťou povedať, že z našej dielne, okrem iného, pochádza celosvetovo známy TATRATEA, ktorý si získal srdce nejedného človeka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783879  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 + prémie + príplatky