Majster na stierky a tapetovanie

KARKI spol. s r. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 € + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého, remeselne zručného pracovníka so zmyslom pre detail na zaškolenie pre aplikáciu špeciálnych stenových kreatívnych maliarskych a špachtľových techník, stierok, obkladov stien a profesionálne lepenie tapiet v interiéri.

Zaujímavá a kreatívna práca v stabilnej spoločnosti na zaujímavých zákazkách. Po zapracovaní možnosť postúpiť na majstra - aplikátora kreatívnych stenových techník.

Pracujeme na celom území SR a ČR v 10 dňových turnusoch a 4 dni voľno. V prípade záujmu zasielajte svoje životopisy emailom, vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

remeselne zručný, vzťah k detailu, estetike, komunikatívne a príjemné vystupovanie, práca v kolektíve

Spoločnosť je distribútorom dekoratívnych materiálov určených na dekoráciu a renováciu interiérov, stabilná spoločnosť, na trhu pôsobí od roku 1992; ďalej sa zaoberá dodávkami a inštaláciami nadštandardných úprav stien (Veľké množstvo tapiet od popredných svetových výrobcov, Benátske stierky inovované pre potreby modernej architektúry, pohľadový betón, 3D steny, steny s „korozívnym“ efektom, obkladové kamene, a pod.)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2951754  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € + výkonnostné prémie