Odborný predajca Kärcher

Karimtech,s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
850 - 3 000 EUR/mesiacbonusy za predaj, odmeny za aktivitu, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka a predaj profi techniky Kärcher výlučne firemným zákazníkom, vyhľadávanie nových zákazníkov, zaškolenie obsluhy, pick-up servis zariadení určených na opravu, vytváranie databázy klientov, reporty, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v regióne Stredného Považia.. Práca vyžaduje cestovanie firemným vozidlom v okruhu 40 - 50km

Práca v malom a mladom kolektíve, firemné vozidlo, variabilný pracovný priestor a čas ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívny obchodný typ, s technickým myslením s citom pre vyhľadávanie predajných príležitostí...
Reprezentatívne vystupovanie, vodičské skúsenosti, chuť pracovať a učiť sa
Vhodné pre muža aj ženu

Obchodná spoločnosť so zameraním na predaj a prenájom čistiacej techniky Kärcher.
Čistiace práce , upratovací servis

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4180889  Megjelentetés dátuma: 29.6.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac