Zdravotná sestra v kardiologickej ambulancii

KARDIO-SANUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
1.10.2021
Od 1 200 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúseností, dĺžky praxe, celkového vzdelania, ďaľšie príplatky možné podľa dohovoru, príspevok na stravu, školenia, ďaľšie vzdelávanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na kardiologickej ambulancii, ktorá zahŕňa odbery biologického materiálu, meranie vitálnych funkcií, realizáciu EKG, EKG a TK holterov, ergometrií. ( v spolupráci v lekárom). Komunikácia s pacientami, objednávanie na vyšetrenia, konzultácie a úzka spolupráca s lekárom.

príspevok na stravu, školenia, možnosť sa zapojiť do klinických štúdii, do preventívnych programov

Dôležitá je pre nás komunikatívnosť, empatickosť, slušnosť pri komunikácii, v prípade potreby a neskúsenostiach s ekg, holtermi a ergometriou sa sestra alebo asistent zaškolia.

Požiadavky na zamestnanca

poskytovanie zdravotnej starostlivosti

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4063630  Megjelentetés dátuma: 21.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac