Marketingový pracovník, podpora oddelenia marketingu

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Komárovská, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacOdmeny 2x za rok, uvedená mzda je minimálna a orientačná ,v nástupnej mzde zohľadňujeme relevantné pracovné skúsenosti a odpracované roky. Kvalitný výkon vieme oceniť !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si príjemná a komunikatívna osoba a chceš pracovať v dynamickej spoločnosti? Máš rada prácu s počítačom aj s ľuďmi a nebojíš sa komunikovať cez telefón? Tak neváhaj, zašli nám svoj životopis .
Hľadáme príjemného kolegu/kolegyňu na oddelenie marketingu, ktorý:
- administratívne podporí oddelenie marketingu
- nastavuje online prieskumy kampaní, dotazníkov
- zabezpečuje telefonickú a emailovú podporu respondentom prieskumov trhu, odpovedá na ich otázky, rieši ich požiadavky
- uplatňuje svoju kreatívnu stránku pri vytváraní grafov, tabuliek, štatistických správ (excel, word, ppt)
- aktívne spolupracuje aj na ďalších marketingových službách spoločnosti napr. direct mailing, emailing, aktualizácia databázy
S klientmi budeš komunikovať telefonicky a emailom, preto očakávame komunikačné zručnosti na dobrej úrovni.

Staneš sa súčasťou mladého kolektívu, kde všetci ťaháme za jeden povraz. Zažiješ teambuildingové aktivity , firemné oslavy a iné spoločenské aktivity (pozri si náš facebook). Budeš súčasťou férového pracovného prostredia, kde máš možnosť rásť, prinášať návrhy na zlepšenie. Máš možnosť benefitovať z nastaveného bonusového systému.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu obratom Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme proaktívneho človeka, ktorý zvláda:
- pracovať s dátami v MS Excel na pokročilej úrovni napr. práce s kontingenčnými tabuľkami
- prácu s MS Office na užívateľskej úrovni
- je zodpovedný, spoľahlivý a má korektný prístup k práci
- je komunikatívny a má príjemné vystupovanie
- pozitívne naladená osobnosť
- prozákaznícky orientovaný človek, ktorý má rád ľudí
- zvláda stresové situácie a s trpezlivosťou vysvetľuje veci, ktoré nie sú klientovi jasné. Výhodou sú aj predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii.

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3673086  Megjelentetés dátuma: 8.6.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac