Biznis analytik / dátový špecialista

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Q1/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 200 EUR/mesiacDohodou podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

..rad sa hráš s číslami a chcel by si skúsiť aj niečo kreatívne tvoriť?
..rád by si sa naučil programovať ?
..vieš základy programovania a chceš sa v tom zlepšiť
..chceš ako konzultant tvoriť CRM systém na moderných platformách
..rád komunikuješ s ľuďmi a hľadáš kreatívne formy riešení
..chceš tvoriť zaujímavé webové platformy ako www.slek.sk, www.skzl.sk a www.lekom.sk
..trúfaš si poskytovať služby pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete?

- stabilná pracovná pozícia v prostredí expandujúcej spoločnosti
- motivujúci bonusový systém
- flexibilná a samostatná organizácia svojej práce
- práca v mladom tíme s perspektívou rastu
- pravidelné školenia podľa vlastného výberu
- koncoročné teambuildingové akcie (kukni facebook)

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou pohovoru bude preskúšanie požadovaných znalostí:
- pokročilé funkcie MS Excel
- programovanie vo Visual Basic for Applications (základy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového tímového hráča, ktorý chce ukázať svoje zručnosti a šikovnosť v menšom kolektíve.
Radi by sme medzi nami uvítali pozitívne naladenú osobnosť, ktorá má okrem štandardne požadovaných vlastností ako je samostatnosť, serióznosť a zodpovednosť aj príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti.
Znalosť programovania vo Visual Basic for Applications výhodou.
Znalosť maďarského alebo nemeckého jazyka výhodou.

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3219393  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 2 200 EUR/mesiacDohodou podľa skúseností a praxe