Asistentka predaja kara Trutnov Bratislava

KARA Trutnov, a.s., OZPZO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
základná mzda brutto 600€ + osobné hodnotenie + percentá z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj koženého, kožušinového tovaru a galantérie, práca s pokladňou, vybavovanie reklamácii, ponuka doplnkových služieb.

príjemný zabehnutý kolektív, stravné lístky, osobné ohodnotenie, zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy

príjemný vzhľad, komunikatívny typ, ochota pracovať aj cez víkendy

Maloobchodný predaj kožených a kožušinových odevov a odevných doplnkov - dámske a pánske bundy, kabáty, kabelky, peňaženky, rukavice, obuv. Čistenie odevov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3266584  Megjelentetés dátuma: 13.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda brutto 600€ + osobné hodnotenie + percentá z tržby