Asistentka finančného oddelenia

S&T Services s. r. o.

Miesto práce
Cesta na Senec 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
04.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na skrátený úväzok Recepčnú / Asistentku finančného oddelenia.
Vyhovuje študent/ka so základnou znalosťou ekonomickej agendy.
Požadujeme znalosť MS Excel, základy AJ a príjemné vystupovanie.
Pracovný čas je flexibilný, no najmenej 3 dni v týždni spolu cca 20 hodín, t.j. cca 80 hodín mesačne.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite svoj životopis. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Termín nástupu je dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Kapsch s r.o. je spoločnosťou so 100 % zahraničnou účasťou so sídlom vo Viedni. Je systémovým a komunikačným integrátorom a ponúka riešenia pre podniky a podnikateľov všetkých veľkostí. Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 1994.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2542586  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou