Predajca/ Interiérový nábytkový dizajnér/ Obchodník dizajnér showroom Bratislava

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned/ po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacdobrý obchodník 1500/mes. priemer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzdové podmienky:
základný plat + provízie z predaja
Termín nástupu:
ihneď, dohodou
Druh pracovného pomeru:
TPP/živnosť / dohoda/ brigáda popri VS
Informácie o pracovnom mieste:
- Práca v showroome v Bratislave NLC, VIVO, Bory Mall

Požiadavky:
- Obchodné schopnosti – výborná komunikácia so zákazníkom
- Záujem o nábytok a estetické usporiadanie interiéru
- Práca s PC – MS Office, Vlastný laptop
- Výhoda ale nie je podmienkou - ovládanie software SketchUp, Room Arranger alebo iného vizualizačneho software, poskytujeme školenia na TurboCad a SketchUp
- Jazyk: Slovenčina – výborný,
Angličtina, Nemčina alebo Ruština výhodou

Výhody a benefity:
- Kariérny postup
- Motivačné pracovné prostredie, priateľský kolektív
- Práca pre dlhodobo stabilnú slovenskú výrobnú firmu
- Výhodné zamestnanecké zľavy na tovar
- Neustále vzdelávanie v odbore

Komandor má vedúcu pozíciu v nábytku na mieru na Slovenskom aj Európskom trhu. Vyrábame komplexné nábytkové riešenia pre celý interiér s viac ako 20-ročnou tradíciou a odbytom na Slovensko, do Rakúska, Čiech a Nemecka. Nielenže ponúkame najväčší sortiment tradičných vstavaných šatníkov s posuvnými a klasickými dverami, ale aj kompletné zostavy pre spálne, postele, matrace, domáce pracovne, knižnice, obývačkové zostavy, chodbové zostavy a kuchyne na mieru, vstavané či voľne stojace.

www.kapritz.sk
www.komandor.sk

Nechajte nám kontakt na vás a my sa vám obratom ozveme s ďalšími informáciami. Ak uvediete vaše predchádzajúce skúsenosti v práci, napíšte, prečo si myslíte, že by ste boli dobrí/á na tejto pozícii a čo vás motivuje.
Motivačný list je pre nás doležitejsí ako CV.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Pre veľký záujem budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

priamy osobny predaj, interierovy nabytkovy dizajn

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Studenti VS - architektura, design, stavebná - vítaný

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodné schopnosti – výborná komunikácia so zákazníkom

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168473  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac