Jelentkezzen önéletrajz nélkül

CNC operator, nábytkár, montér nabytku, ubytovanie v BA zdarma

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacpríplatky, bonusy, výkonostné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na drevoobrábacích strojoch,
- obsluha nárezového centra, a olepovacieho centra( variant č. 1 – obsluha CNC obrábacieho centra ) , tu nie je podmienka vedieť všetky tri stroje...
- výroba interiérových stolárskych produktov a nábytku na mieru
- stabilná práca v stolárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Výhody a benefity:

- UBYTOVANIE ZDARMA
- Kariérny postup
- Motivačné pracovné prostredie, priateľský kolektív
- Práca pre dlhodobo stabilnú slovenskú výrobnú firmu
- Výhodné zamestnanecké zľavy na tovar
- Neustále vzdelávanie v odbore
- Dobré finančné podmienky – 1350/mes. s príplatkami

Informácie o firme:
Komandor má vedúcu pozíciu v nábytku na mieru na Slovenskom aj Európskom trhu. Vyrábame komplexné nábytkové riešenia pre celý interiér s viac ako 20-ročnou tradíciou a odbytom na Slovensko, do Rakúska, Čiech a Nemecka. Nielenže ponúkame najväčší sortiment tradičných vstavaných šatníkov s posuvnými a klasickými dverami, ale aj kompletné zostavy pre spálne, postele, matrace, domáce pracovne, knižnice, obývačkové zostavy, chodbové zostavy a kuchyne na mieru, vstavané či voľne stojace.

www.kapritz.sk
www.komandor.sk

Nechajte nám kontakt na vás a my sa vám obratom ozveme s ďalšími informáciami. Ak uvediete vaše predchádzajúce skúsenosti v práci, napíšte, prečo si myslíte, že by ste boli dobrí/á na tejto pozícii a čo vás motivuje.
Motivačný list je pre nás doležitejsí ako CV.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Pre veľký záujem budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

šikovné ruky, bystrá myseľ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je nutná, mame otvorené viaceré pozície, prax je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nie sú potrebné žiadne zručnosti ani práca s programami... ale vítané

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4162473  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac