Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Predajca Dizajnér / Interiérový dizajnér, designer nábytok kapritz/ KOMANDOR

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpekné provízie, neskôr základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Detaily pozície:

- práca s klientom online na LiveView v domácej kancelárii
- práca v showroom Bratislava
- práca u klienta lokálne
- práca s klientami na celom územi Slovenska z Vašej kancelárie, občasné cestovanie

- flexibilný pracovný čas, praca z Home Office, 2x za mesiac Centrála v Bratislave, - ---- práca z vašej kancelárie, niekedy lokálne u klienta
- motivačné pracovné prostredie, inteligentní ľudia v kolektíve
- práca pre dlhodobo stabilnú Slovenskú výrobnú firmu
- absolútne zamestnanecké zľavy na tovar
- neustále vzdelávanie v obchode a v technických informáciách
- výborné finančné podmienky – dobrý obchodník 2000-2500/mes priemer, po stabilizacii možný trvalý pracovný pomer so základom + provízie

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

Ľuboš
[email protected]
Pošli mi email s tvojími skúsenosťami, ale hlavne napíš prečo si myslíš, že by si bol dobrý/á na tejto pozícii a čo ťa motivuje.
Potom sa stretneme na interview.

(Zaslaním Vášho emailu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý obchodník
- chcieť viac ako priemer
- zameraný na zákazníka
- záujem o nábytok a estetické usporiadanie interiéru
- byť v Bratislave na centrále 2x za mesiac
- práca s PC – MS Office
- vlastný laptop
- ovládanie vizualizačného software výhoda
- vodičský preukaz a auto výhoda

Jazyk:
- slovenčina – vyborný,
- angličtina, nemčina a ruština výhodou

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4077018  Megjelentetés dátuma: 7.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac