Tvorivý poradca/ Predajca KOMANDOR

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
880 EUR/mesiac580€ + 300€ bonus + provízie z predaja. Po zaškolení je priemerná mzda 1.250€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý budúci kolega/ kolegyňa,
ak máš obchodného ducha, si komunikatívny a kreatívny jedinec, ktorý cíti zápal pre interiérový design, tak hľadáme práve teba! :)

Skôr, než sa vrhneš na tlačidlo „poslať životopis“ ti ale vysvetlíme tvoju budúcu náplň práce:

- komunikácia s potencionálnym aj nepotencionálnym zákazníkom
- tvorba návrhov šitých na mieru klientovi
- spracovanie objednávky a samozrejme administratíva, ktorá k tomu patrí
- udržať si príjemné pracovné prostredie

AKTUÁLNE ZHÁŇAME PREDAJCU DO BORY MALL A DO NEW LIVING CENTER.

Za to, že ty budeš super kolega a zamestnanec ti ponúkneme nasledujúce benefity:

- staneš sa súčasťou stabilnej spoločnosti, ktorá má 20 ročnú tradíciu
- môžeš sa spoľahnúť na to, že ťa v zaškoľovacom procese podržíme a budeme ti podporou aj v nasledujúcich obdobiach
- máme nastavený motivačný odmeňovací systém
- dávame ti možnosť kariérne rásť
- dostaneš krásne zľavy na naše výrobky, ešte ani nevieš, jak veľmi ten stolček chceš :)
- samozrejme získaš aj mega najlepší kolektív

Ak si sa v našej ponuke našiel/našla a už snívaš o práci s nami, tak ako my snívame o práci s tebou, tak nám pošli svoj životopis.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikácia na rôznych úrovniach
- prozákaznícky prístup
- tvorivé myslenie a obchodný duch
- samostatnosť a zodpovednosť
- motivácia na sebe pracovať
- ovládanie kresliaceho programu (AutoCad, TurboCad) – VÝHODA
- vodičský preukaz na auto alebo lietajúcu metlu – VÝHODA
- prax v predaji – VÝHODA

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3911660  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac