Administratívny pracovník

KAPAMAT AG - ambiente design, s. r. o.

Miesto práce
Dlhá 88, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste osobou, ktorá hľadá dlhodobú spoluprácu
je plná optimizmu a radosti zo života, rada pracuje a nezľakne sa rušnej atmosféry,
viete pracovať systematicky, bez chýb a precízne s dokumentmi,
vyznáte sa v hl. účtovných pojmoch a pravidlách, bežne pracujete s PC
a rozumiete podvojnému účtovníctvu do tej miery, že dokážete predpripraviť podklady pre účtovníka,
máte skúsenosti s príjmom tovaru na sklad, skladovým hospodárstvom a fakturáciou, viedli ste zodpovedne pokladňu a
dokážete zvládnuť jednoduché operácie v oblasti miezd, s číslami nemáte problém, zvládnete spracovať aj cenovú kalkuláciu
a dokážete ústretovo komunikovať s ľuďmi ....

hľadáte príjemné a pekné pracovné prostredie

pošlite nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou, pripíšte aj svoje záujmy a niečo čo Vás charakterizuje, vašu predstavu o plate,
vyzdvihnite svoje schopnosti a zručnosti pre takýto typ práce

Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Pri zasielaní Vašich osobných údajov Vás žiadame o písomný súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane
osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme ochotu a samostatnosť, presné a systematické vedenie agendy, vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť a lojálnosť.
Vašou výhodou navyše bude, ak máte cit pre estetiku, baví vás svet bytového dizajnu, pekného bývania,
prípadne niečo z výtvarného umenia, sami tvoríte alebo sa dokážete v týchto témach orientovať, pretože budete súčasťou tvorivého kolektívu ľudí v štúdiu bývania, ktorí potrebujú vami vytvorené administratívne zázemie

Spoločnosť - ŠTÚDIO BÝVANIA sa zaoberá navrhovaním a poradenstvom v oblasti farebných a dekoratívnych riešení stien interiérov a fasád. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj / maloobchod a veľkoobchod/ materiálov, dokončovacie a dekoratérske práce, exkluzívne povrchové úpravy stien a zabezpečenie kompletného bytového textilu na mieru.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2763183  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou