Junior Data Integration Manager – príležitosť pre tech absolventov / študentov!

Kantar Group

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Vás technológie, dáta a radi by ste pracovali vo vzrušujúcom svete mediálneho výskumu?

Pripojte sa k nám! Náš Ad Intelligence tím, ktorý sa zaoberá spracovaním dát z bannerovej reklamy, momentálne hľadá kolegu na pozíciu Data Intergration Manager.Pozícia je vhodná aj pre absolventov či študentov s tech záujmami / špecializáciou.

Kantar (divízia Media) je priekopníkom mediálneho výskumu, poskytujeme najpresnejšie a najkomplexnejšie informácie o spotrebe, výkone a hodnote médií. Pracujeme pre veľké mediálne agentúry či televíziu. Náš prehľad, odborné znalosti a best class dáta a služby pomáhajú klientom merať, monitorovať a vyberať najefektívnejšie médiá.

Pracovná náplň pozície:
• Spracovanie a kontrola dát, zodpovednosť za produkciu dát v požadovanom termíne a kvalite
• Údržba IS spoločnosti
• Reportovanie nájdených chýb a ich analýza / interpretácia / odstránenie
• Spolupráca so zadávateľmi / užívateľmi za účelom analýzy a upresňovania požiadaviek, rozsahu a cieľov projektu, potrebných zdrojov, dokumentovanie výsledkov a projektov
• Analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov
• Spracovanie a tvorba dokumentácie pre spravované aplikácie a systémy, administrácia a správa databáz / dátových skladov
• Zápisy a výbery dát do databáz a kontrola databáz, výbery a úpravy dát v databáze podľa požiadaviek
• Tvorba a príprava testovacích prípadov a prostredí, tvorba testovacích scenárov pre manuálny a/alebo automatizovaný spôsob testovania
• Tvorba a úprava skriptov
• Spolupráca na sťahovaní IT infraštruktúry a pri budovaní novej technológie peoplemetrového merania.

• Atraktívna lokalita kancelárie v Sky Parku
• Práca pre mediálne agentúry a televíziu
• Rozvoj zručností v oblasti technológií a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kľúčové zručnosti:

• Skúsenosť s prostredím spracovania dát, kde dátová integrita je kľúčová
• Znalosť prostredia Linux vrátane administrácie
• Znalosť skriptovacích jazykov: Bush, JavaScript
• Znalosť SQL vrátane administrácie
• Znalosť anglického jazyka - porozumenie technicej dokumentácie (B1)
• Znalosť anglického jazyka
Základná znalosť procesu tvorby online reklamy na Slovensku je výhodou, nie však podmienkou.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa prihlásiť, tešíme sa na Vás.

O nás: https://www.youtube.com/watch?v=1dMmrCFGpRM
ID: 4027140  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac