Administratívny pracovník

Kancelária verejného ochrancu práv

Miesto práce
Grösslingová 35, 811 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
máj 2018
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zákona č. 553/2003 a zákona č. 564/2001 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy: Samostatné administratívno-technické a organizačné zabezpečovanie činností sekretariátu vedúceho zamestnanca odboru alebo sekcie.

V rámci uvedených úloh bude zamestnanec vykonávať najmä:
a) zabezpečovanie administratívnej agendy pre vedúcich a odborných zamestnancov právneho odboru ochrany základných práv a slobôd,
b) prácu s interným informačným systémom a spracúvanie štatistických údajov pre potreby vedenia odboru,
c) prípravu podkladov, dokumentov a prezentácií,
d) pomocné administratívne práce pri správe registratúrneho a agendového systému v rámci odboru,
e) plnenie úloh podľa pokynov vedúceho zamestnanca.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte v termíne do 24. apríla 2018 na adresu: Kancelária verejného ochrancu práv, Grösslingová 35, P. O. Box 1, 820 04 Bratislava 24 alebo elektronicky na: [email protected] s označením "ŽOZ–Admin-OPAS ".

Po vyhodnotení doručených žiadostí budú realizované osobné pohovory len s vybranými uchádzačmi/uchádzačkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- znalosť práce s PC (Balík Office - Word, Excel, Outlook, PowerPoint, internet na úrovni používateľa),
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť na prácu pri výkone práce vo verejnom záujme.

Oblasť pôsobenia: Ochrana základných práv a slobôd podľa zákona č. 564/2001 Z. z.
o verejnom ochrancovi práv v znení neskorších predpisov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 792512  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zákona č. 553/2003 a zákona č. 564/2001 Z. z.