Samostatný čašník/servírka

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Častá - Papiernička, Častá
Termín nástupu
01.09.2019
Tarifný plat od 536 do 653,50 EUR/mesiac podľa dĺžky priznanej praxe + osobný príplatok cca. 50 % z tarifného platu + príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu, sviatky a nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné preberanie objednávok, stolovanie a obsluha zákazníkov.
Práca v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase.

Zaujímavá práca, motivujúci pracovný kolektív, týždenný pracovný čas je 37,5 hod., výmera dovolenky je zvýšená o jeden týždeň, preplácanie rekreácie v SR do výšky 55% v zmysle Zákonníka práce, doplnkové dôchodkové poistenie a iné benefity.

Informácie o výberovom konaní

Miesto sa obsadzuje na trvalý pracovný pomer.
S prihláškou prosíme zaslať aj profesijný životopis (s priebehom praxe).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na výkon funkcie:
- vyučený čašník, servírka
- bezúhonnosť doložená výpisom z registra trestov (predloží len vybraný uchádzač/-ka)
- zdravotný preukaz platný ku dňu nástupu

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 3707956  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Tarifný plat od 536 do 653,50 EUR/mesiac podľa dĺžky priznanej praxe + osobný príplatok cca. 50 % z tarifného platu + príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu, sviatky a nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.