Operátor v drevovýrobe

Kamil Kubik

Miesto práce
Hradiská 23, Sučany - sever
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 € + odmeny (priemerná mzda netto od 650-800 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolárske práce

- jednozmenný pracovný režim od 6:30 do 15:00,
- dlhodobá a stabilná práca,
- po uplynutí skúšobnej doby, pracovný pomer na dobu neurčitú,
- teplé jedlo preplácané zamestnávateľom v rozsahu platnej legislatívy,
- kvalitné sociálne zázemie,
- nadštandardné pracovné podmienky,
- pravidelné zdravotné preventívne prehliadky,
- pre nevyučených uchádzačov možnosť získania odborných zručností pri spracovaní dreva,
- práca v úspešnej spoločnosti pôsobiacej na celoslovenskom a celoeurópskom trhu, s 28-ročnou tradíciou

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite nám svoj životopis e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť,
- manuálna zručnosť,
- ochota zdokonaľovať sa,
- práca vhodnejšia pre mužov.

Najväčší slovenský výrobca truhiel, ktorý pôsobí na trhu od roku 1991. Dynamicky sa rozvíjajúca firma, proexportne zameraná, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.
ID: 3553414  Megjelentetés dátuma: 23.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 € + odmeny (priemerná mzda netto od 650-800 €)