Junior Project Manager

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých, aktívnych a zodpovedných absolventov vysokej školy stavebného zamerania na pozíciu JUNIOR PROJECT MANAGER stavieb. Pod dohľadom skúsených kolegov budete v spoločnosti KAMI PROFIT, s.r.o. pracovať priamo na stavbe, kde si prehĺbite a zdokonalíte svoje poznatky z manažovania stavieb. Budete asistovať pri komunikácií s dodávateľmi, odberateľmi, pomáhať pri príprave rozpočtov, kontrole plnenia úloh a termínov a navrhovať riešenia prípadných problémov.

Stručná náplň práce:

Riešenie úloh podľa pokynov senior projektového manažéra, napríklad:
  • komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi,
  • príprava rozpočtov,
  • kontrola plnenia úloh, plnenia harmonogramu projektu,
  • navrhovanie riešení vzniknutých problémov,
  • kontrola a vypracovanie stavebnej dokumentácie.

  • notebook, mobil, v prípade potreby je k dispozícií služobné auto
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie - odmeny
  • po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
  • možnosť kariérneho rastu
  • po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času
  • firemné teambuildingy
  • MultiSport karta

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, precíznosť
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Flexibilita
Ochota cestovať v rámci SR
Ekonomické myslenie
Znalosť stavebných postupov a technológií výhodou
Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 3600287  Megjelentetés dátuma: 24.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac