Nákupca v stavebnej firme

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR/mesiac do 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obstarávanie materiálu a služieb potrebných pre plynulý chod stavieb,
  • vyhľadávanie, analýza, vyber a komunikácia s dodávateľmi,
  • sledovanie plnenia zmluvných podmienok dodávateľmi,
  • zodpovednosť za optimálnu kvalitu obstarávaného tovaru a služieb, primerané náklady a včasné dodacie lehoty,
  • vybavovanie reklamácií s dodávateľmi a ich evidencia,
  • vypracovávanie pravidelných reportov,
  • spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

  • k dispozícii služobný notebook, mobil
  • práca v mladom dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času
  • firemné teambuildingy
  • MULTI SPORT karta

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • čítanie výkresov
  • komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • skúsenosti s obstarávaním stavebného materiálu
  • zodpovednosť

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 3448748  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 EUR/mesiac do 2000 EUR/mesiac