Stavebný strojník na bager/ nákladné auto

KAMI PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7,5 EUR do 9 EUR/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených strojníkov s praxou na osem-kolku, traktor-bager, bager kubičák s potrebnými oprávneniami.

Náplň práce:
• Obsluhovanie stavebných strojov.
• Vykonávanie stavebných prác podľa pokynov stavebného majstra.
• Kontrolovanie technického stavu zverených stavebných strojov.
• Čerpanie pohonných hmôt do zverených stavebných strojov.

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• zabezpečené ubytovanie
• firemné teambuildingy

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Stavebné + Skúška odbornej spôsobilosti

Vodičský preukaz

B, C, E

  • vodičský preukaz skupiny C, E
  • strojnícke preukazy

KAMI PROFIT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese http://www.kami-profit.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Besedová
Tel.: +421905241618
E-mail: poslať životopis
ID: 3385661  Megjelentetés dátuma: 22.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 7,5 EUR do 9 EUR/ hod.