Špecialista logistiky

KAMAX Tools s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 3752, Bardejov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Organizuje a riadi prácu oddelenia logistiky, kontrola plnenia požiadaviek
*Plánuje včasnú a efektívnu realizáciu výroby v súlade s požiadavkami zákazníka
*Optimalizuje skladové zásoby základného materiálu, polovýrobkov a hotových výrobkov
*Optimalizuje skladovanie a balenie výrobkov
*Organizuje efektívnu expedíciu a dopravu výrobkov
*Komunikuje v rámci útvaru logistiky s dodávateľmi a so zákazníkmi
*Tvorba podkladov, správ a reportov pre vedenie spoločnosti
*Implementácia a zlepšovanie procesov v oblasti logistiky
*Spolupráca s ostatnými oddeleniami

*Mzda od 1 300€ brutto podľa skúsenosti
*Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
*Pravidelný ročný nárast miezd
*Finančný príspevok do DDS
*Flexibilná pracovná doba

Životopis s fotografiou v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Vybraní uchádzači budú následne pozvaní k pohovoru.
Vaše osobné údaje budú spracované podľa platnej legislatívy, len počas trvania a až do ukončenia výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

*Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
*Prax na oddelení logistiky výhodou
*Skúsenosti s vedením tímu výhodou

Strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov pre výrobu spojovacieho materiálu v automobilovom priemysle technológiou tvárnenia za studena.
www.kamax.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4061308  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac