Obchodný zástupca (Door to door)

KALIANT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 600 EUR/mesiacmzda je u nás od 800,-€ podľa odskúšaných schopností kandidáta + atraktívne % provízie za pripojeného klienta. Horná hranica príjmu u nás neexistuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných klientov a predáva hlavne a prednostne internet:
A) rezidenčné - masové programy - internt pre byty, domy, mini firmy
B) televíziu cez internet
C) telefonovanie cez internet,
2. Vykonáva osobne akvizičnú činnosť podľa plánu lokalít,
3. Oslovuje klientov a zapisuje ich do systému ,
4. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi,
5. Dohoduje umiestňovnie banerov,
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja,
7. Zabezpečuje obchodné poradenstvo pre zákazníkov,
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti,
9.Zodpovedá za pridelený telefón, auto, notebook.

Budú spresnené na pohovore
Napr. školenie a asi týždenný zácvik s obchodníkmi , ktorý to robia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,IT

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia vlastnej práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte. Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti a vie operatívne vykonávať potrebné záležitosti.

Preferujem záujemcov, ktorí majú skúsenosti s uzatváraním zmlúv face to face, či už poistných, na zmenu dodávateľa plynu, elektriny, zmenu zdravotnej poisťovne a pod. a sú zvyknutý pracovať na živnosť.

11 ročná úspešná história a pevné zásady fungovania prerástli do spolupráce s veľmi úspešnou spoločnosťou Tlapnet s.r.o v Čechách. Tlapnet je jednou z najvätších bezdrátových sietí v ČR. Viď www.tlapnet.cz
- hlavné zameranie: internetové pripojenie najmä v okr. Senec, Pezinok a Galanta; služby správy sietí a dodávok IKT techniky;
- spôsoby nášho konania sú základom pre odlíšenia sa .
Víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné informačno-komunikačné technológie ku klientom: férovo, komplexne, profesionálne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3973495  Megjelentetés dátuma: 24.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac