Content manager pre správu sociálnych sietí “projekt .digitalcare”

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Gajova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
950€ netto (v čistom!) nástupný plat + pravidelné zvyšovanie platu a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového projektu .digitalcare hľadáme skúseného social media managera. Copywriting a sociálne siete a idú spolu ruka v ruke, a preto bude výhodou, ak budeš ovládať aj social. Jedno bez druhého sa dnes nezaobíde a my radi zúžitkujeme aj tvoj bohatý internetový sociálny život.

Myslíš si, že máš skills, ktoré nás obohatia a zároveň si ochotný nasávať nepokojný ruch agentúrneho kolotoča? Tak potom čítaj ďalej!

Čo od teba očakávame:

- si kreatívny a plný nových nápadov
- máš skvelú slovenčinu, ktorá je zároveň tvojim hobby
- vieš na počkanie chŕliť obsah, ktorý okrem toho, že dáva zmysel, aj zaujme
- spravoval si niekedy akúkoľvek sociálnu sieť a ovládaš základy obsahového marketingu
- nebrániš sa novým skúsenostiam, školeniam či kurzom
- pracuješ rád samostane, ale si aj skvelým tímovým hráčom so zmyslom pre komunikáciu a humor
- DDL ti nie sú cudzie, si schopný ich dodržať a ak sa ti čas od času stane, že budeš meškať, informuješ o tom vopred, takže vieme, že sa na teba môžeme spoľahnúť

Čo bude náplňou tvojej práce:
- vytváranie obsahov na weby, sociálne siete, newslettre či blogy
- písanie textov na mieru klientom a ich produktom - inak povedané, budeš vedieť veci popísať tak, že klient bude mať pocit, že to bez teba už nikdy nebude ako predtým
- tvorbu kreatívnych príspevkov a súťaží
- vymýšľanie tém na blogy, články a ich následná realizácia
- vyhľadávanie nových námetov na kreatívne a atraktívne texty
- sledovanie trendov a noviniek v obore a ich preklápanie do praxe

Čím naženieš plusové bodíky:
- Facebook Business Manager a Kontentino pre teba nie sú iba strašidelné slová
- okrem klasických sociálnych sietí (Facebook, Instagram) si načrel aj do tajov Pinterestu či LinkedInu
- dokážeš nám, že gramatika okolo teba iba neprešla, ale že si s ňou naozaj zžitý

✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Pitný režim (káva, čaj, filtrovaná voda, ovocné sirupy alebo možnosť spraviť si smoothie)
✔ Raz za dva týždne PIZZA MIZZA podľa vlastného výberu :-)
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti a zvýhodnené nákupy elektroniky, kozmetiky a iných tovarov
✔ Firemné akcie
✔ Preplácanie potrebných školení a odborné vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Priloženú foto považujeme za veľké plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

Z dôvodov časovej tiesne si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vážime si každého jedného uchádzača a ak sme Vás teraz nevybrali držíme Vám palce nabudúce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- Práca s nástrojom Mailchimp výhodou
- Práca s Facebook Business Manager výhodou
- Práca s nástrojom Kontentino výhodou
- Schopnosť práce pod tlakom
- Asertivita
- 110% BEZCHYBNÝ PRAVOPIS :-)

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3554549  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950€ netto (v čistom!) nástupný plat + pravidelné zvyšovanie platu a odmeny