Recepčná/asistentka prevádzky zubnej ambulancie

KAFKA DENT s.r.o.

Miesto práce
Muchovo námestie, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia a zaistenie prevádzky zubnej kliniky
práca na recepcii zubnej kliniky
asistencia v zubnej ambulancii

Ste organizačne schopná, milá a baví vás práca s ľuďmi? Chcete sa stať súčasťou mladého, perspektívneho kolektívu rodinnej zubnej kliniky? Hľadáme osobu ktorá je flexibilná a dokáže skĺbiť schopnosti recepčnej, a osobnej asistentky v jednom.
Požadujeme reprezentatívne vystupovanie, výborné komunikačné a organizačné schopnosti, vodičský preukaz, flexibilitu, angličtinu v písomnom aj hovorovom prejave.
Ponúkame kariérny rast, mladý, pozitívne naladený kolektív ktorého práca baví a nadpriemerné finančné ohodnotenie.
Ak sme vás zaujali, budeme sa tešiť na vaše CV s fotkou, motivačný dopis so stručným popisom vašej osobnosti. Osobný pohovor s vybranými uchádzačmi bude prebiehať čiastočne v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

KAFKA DENT je stomatologická klinika v Bratislave, ktorá poskytuje kvalitnú zubnú starostlivosť. Špecializujeme sa na estetickú a mikroskopickú stomatológiu, zubné implantáty a čelustnú ortopédiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4073818  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac