Zubná asistentka

KAFKA DENT s.r.o.

Miesto práce
Muchovo námestie, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre asistentku
- asistencia v zubnej / ortodontickej ambulancii pri ošetrovaní pacientov
- organizácia a zabezpečenie plynulého chodu zubnej / ortodontickej ambulancie
- príprava a starostlivosť o nástroje
- komunikácia s klientmi

- stabilná pracovná doba (7.30h - 16h, piatky do 14h)
- možnosť voľného piatku v mesiaci ako benefit
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom prostredí
- moderné vybavenie
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania (preventistka)

Budeme sa tešiť na Váš životopis a motivačný dopis na: [email protected]. Vyhovujúcich uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať pre dohodnutie osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, ortodontická asistentka, dentálna hygienistka, preventistka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zručnosť pri asistencii
- Zodpovedný prístup
- Záujem o prácu a ochota sa zlepšovať a učiť
- Dobré organizačné schopnosti
- Tímovosť
- Empatia a príjemné vystupovanie
- Prax v odbore vítaná
- Jazykové znalosti sú výhodou

Požadované vzdelanie: Zubný asistent (prípadne aj všeobecná sestra ale so skúsenosťou so 4-ručnou prácou v zubnej ambulancii).

KAFKA DENT je stomatologická klinika v Bratislave, ktorá poskytuje kvalitnú zubnú starostlivosť. Špecializujeme sa na estetickú a mikroskopickú stomatológiu, zubné implantáty a čelustnú ortopédiu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3757679  Megjelentetés dátuma: 12.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac