Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Hľadáme účtovníka – podvojné účtovníctvo

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1000 Eur / mesačne v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Účtovníka prípadne účtovného asistenta na spracovanie rôznych ekonomických dát v rámci holdingu a jednotlivých projektov skupiny.
Náplň práce je rôznorodá predovšetkým v oblastiach:
- interné účtovníctvo (evidencia cash flow, vedenie projektových rozpočtov, výkazy pre banku, atď.)
- účtovníctvo podľa právnych predpisov (výkazy pre DPH, podvojné účtovníctvo, daňové priznania)
- základná mzdová agenda
- ďalšie činnosti podľa potreby.

Pracovná doba:
Plný úväzok
Pracovná doba môže byť individuálne prispôsobená

Mzda
Na živnosť (faktúru) od 1300 Eur / mesačne.
Zamestnanecký pomer dohodou od 1000 Eur mesačne.

Ponúkame:
Základné zaškolenie. Práca je vhodná pre účtovníka so skúsenosťami ale aj pre absolventov s mimoriadnymi študijnými výsledkami. Pracovník bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu. V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast predovšetkým v oblasti finančného managementu.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected]. Predmet emailu: ÚČTOVNÍK BB

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky, výhody:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, pokročilý (MS Word a Excel)
Skúsenosti s účtovným softwarom (účtovníctvo je vedené v SW Pohoda)
Ekonomické vzdelanie alebo znalosť v odbore
Predispozícia pre vedenie evidencií a účtovníctvo

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4320139  Megjelentetés dátuma: 3.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac