Asistent – nájomné nehnuteľnosti

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta na pomocné práce pri prenájme a predaji nehnuteľností na trvalé bývanie (apartmány a byty). Rozsah prác:
- denné obhliadkovanie nehnuteľností
- administratívna činnosť (vyplnanie vzorových zmlúv, protokolov atď)
- komunikácia s existujúcimi klintmi
- nahlasovanie a vedenie evidencie údržby a opráv
- kontrola úhrad nájomného a užívania priestorov
- starostlivost o nehnuteľnosti v správe (kontrola čistoty a technického stavu objektu)
- iné administratívne práce podľa zadania

Nutnou požiadavkou pre túto prácu sú komunikačné znalosti, obchodný duch, záujem o prácu, flexibilný pracovný čas a práca s PC.

Asistent bude mať k dispozícii automobil, notebook, firemný telefón a kanceláriu.

Miesto výkonu prác:
Zvolen, Banská Bystrica

Životopis a popis predošlých pracovných / študijných skúseností môžete poslať na: [email protected] prípadne tel. kontakt je 0911881214. Predmet emailu musí obsahovať: ASISTENT PRENÁJOM

V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast predovšetkým v oblastiach obchod a správa nehnuteľností, prípadne rozvoj v rámci iných oddelení spoločnosti ako back office a projektový management. S kariérnym rastom rastie aj finančné ohodnotenie jej zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

O spoločnosti
Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti projektov nehnuteľností, s výnimočným zázemím v znalosti ekonómie, legislatívy a exekúcie projektov. Spoločnosť vyhľadáva mimoriadne priaznivé príležitosti v segmente nehnuteľností, a to predovšetkým pre projekty na development a predaj alebo dlhodobý prenájom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Rozsah práce:
Práca na hlavný pracovný pomer (fixný plat), pracovná doba flexibilná, dvíhanie telefónu a obhliadkovanie do 20:00.

Nutné kritériá:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, stredne pokročilý (MS Word a Excel)
Práca s PC, stredne pokročilý
Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
Časová flexibilita zamestnanca

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3734318  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019