Hľadáme Technický pracovník, údržbár

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 950 Eur, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technického pracovníka – údržbára na plný alebo čiastočný úväzok. Údržba nehnuteľností v správe spoločnosti, sťahovanie, prevoz materiálu, maliarske práce, obklady, skladanie nábytku, pokládky podlahy a iné rôzne pomocné práce. Výhodou sú skúsenosti s murárskymi a vodoinštalačnými prácami.
V prípade plného úväzku mzda dohodou.
V prípade čiastočného úväzku hodinová sadzba 4 – 5 Eur/hod. Mesačne podľa odpracovaných hodín

V prípade šikovnosti zamestnanca, možnosť zvýšenie platu a rozšírenie činnosti o účasť na väčších rekonštrukciách (zahŕňa práce ako vyhľadanie dodávateľov stavebných prác, dohľad nad prácami a pod).

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], Predmet emailu: ÚDRŽBA ZV
Termín pohovoru: December 2018 / Január 2019

Termín možného nástupu: December 2018 / Január 2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vlastné auto výhodou, vodičský preukaz nutnosťou.

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3548680  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 950 Eur, dohoda