Hľadáme projektového managera – stavebné práce – úväzok/dohoda

KA Group s.r.o.

Miesto práce
ČSA 20, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Projekotvého managera v oblasti rekonštrukcií nehnuteľností

Hlavná náplň práce:
Naceňovanie stavebných prác (odhad pred akvizíciou, obstaranie ponúk dodávateľov)
Koordinácia subdodávok
Technický dozor na stavbe
Koordinácia celého procesu rekonštrukcie v spolupráci s investičným managerom

Doplnkové práce
Koordinácia projekčných prác
Základná inžinierska činnosť (obstaranie vyjadrení, posudkov, štúdií, prieskumov)
Zabezpečenie technického úseku nehnuteľností v správe (revízie, údržba, opravy)

Pracovná doba:
Plný/čiastočný úväzok, dohoda možná.

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica

Mzda:
dohodou

Práca je vhodná aj pre absolventov ktorý vedia preukázať nadštandardné výsledky už počas štúdia napr. „červený diplom“ , prvé miesta na ŠVOČ a pod (predovšetkým technické alebo ekonomické odbory).

Ponúkame:
Projektový manager bude mať k dispozícii auto, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta. Stanete sa súčasťou rýchlo sa rozvíjajúceho a dynamického týmu. V prípade šikovnosti zamestnanca možnosť pracovného postupu, možnosť zvýšenia mzdy alebo odmeny.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], tel. kontakt: 0911881214. Predmet emailu: PM BB
Termín pohovoru: December 2017 / Január 2018

Termín možného nástupu: December 2017 / Január 2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky, výhody:
MS Office, pokročilý (MS Word a Excel)
Predošlá skúsenosť v stavebnej / technickej oblasti alebo oblasti nehnuteľností
Vodičský preukaz nutnosťou
Živnosť výhodou

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3259135  Megjelentetés dátuma: 2.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou