Právnik - Koordinátor

K4 investičné družstvo

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- právna podpora pri realizácii investičných zámerov vo všetkých fázach
- právna podpora rozvojového a správcovského tímu
- kontrola právnych podkladov súvisiacich s realizáciou investičného zámeru
- právna podpora projektového tímu v jednotlivých fázach projektu
- poskytovanie právnej podpory pri riešení pracovnoprávnych záležitostí
- komunikácia a zastupovanie spoločnosti v konaní pred súdmi, orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy, súdnymi exekútormi, notármi a pod.
- príprava právnych stanovísk a právnych analýz jednotlivých obchodných prípadov
- evidencia a správa pohľadávok
- právna analýza obchodného prípadu

- profesijný rast
- koučing
- služobné vozidlo
- mobilný telefón

Veľmi si ceníme všetky ponuky a vopred ďakujeme za záujem každému uchádzačovi. Vzhľadom na naše obmedzené časové a personálne kapacity si dovoľujeme ctených uchádzačov informovať, že budeme odpovedať len vybraným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- logické myslenie
- samostatnosť
- časová flexibilita
- chuť pracovať

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Do nášho tímu hľadáme dynamických a kreatívnych manažérov, ktorí budú cieľavedome a samostatne spravovať zverené projekty. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.
ID: 3688411  Megjelentetés dátuma: 6.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 EUR/mesiac1500