Montér regálů, sprinklerů - práce ve výškách - Německo se zaučením v Magdeburgu

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
hned
Mzdové podmienky (brutto)
od 2850 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme větší počet montérů do Německa na výškové práce (montáž regálů, ocelových konstrukcí, montáž sprinklerů a jiné výškové práce) Pracuje se
ve výškách na pracovních plošinách a nebo přímo v regálech. Vítané jsou dvojice i jednotlivci.

Platové podmíky od 9,85,- €/hod. brutto + příplatky od 6€ /hodina netto. Práce je na hlavní pracovní poměr v Německu, pro firmu se 100 letou tradicí. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců. Ubytování zabezpečené, zaměstnanec si hradí sám ( 15€ - 20€ za noc ). Doprava individuální. Po zaučení možnost zvýšení mzdy. Výplta každý týden.

Žádáme znalost německého jazyka na úrovni mírně pokročilý alespoň u jednoho z dvojice.
Nástup hned a počas celého roka 2017.
Školení probíhá ve měste Magdeburg

Zamestnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence českého koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů
- výplata každý týden

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlete na [email protected]

Kontaktovat budeme vybrané uchazeče, kteří budou nejvíc splňovat požadavky. Ďekujeme za pochopení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Montáže v Německu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax s montáží regálů, ocelových konstrukcí, prax jako zámečník
- prax s prací ve výškách
- schopnosť pracovať vo výškach
- znalost německého jazyka minimálně na pokročilé úrovni (potřeba umět se domluvit
v práci )

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2174224  Megjelentetés dátuma: 14.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2850 € brutto