Produktový manažér

K.R.T., s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 2221, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
- ihneď, príp. dohodou
1 220 - 1 500 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu vo výške 1.220,- EUR + prémie závislé od dosiahnutých výsledkov predaja ,ktoré priamo ovplyvňujete. Mzda počas skúšobnej doby je vo výške 80% z cieľovej základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná a technická komunikácia s dodávateľskými firmami v oblasti vybavenia kúpeľní, wellness a bazénov,
- jednanie s dodávateľmi a vyjednávanie obchodných a logistických podmienok nákupov produktov,
- reportovanie výsledkov jednaní nadriadenému vytváranie cenotvorieb produktov pre maloobchodný a veľkoobchodný predaj
- zodpovednosť za udržiavanie skladových zásob pridelených značiek/výrobcov,
- vedenie skladového hospodárstva, zodpovednosť za aktuálny stav skladových kariet
- návrh výpredajových akcií neobrátkových produktov
- aktívne a samostatné vyhľadávanie trendových produktov a následne ich zavádzanie do produktového portfólia firmy
- zabezpečenie marketingovej podpory potrebnej pre zavedenie nových produktov na showroomoch
- podieľanie sa na marketingových kampaniach firmy
- zabezpečiť aktívne vzdelávanie personálu produktovými školeniami od výrobcov, ale aj pravidelné vlastné školenia pri zavádzaní nových produktov a zmenách cien

- podpora osobného rastu, technické vzdelávanie, vzdelávanie v oblasti predajných techník
- mladý a dynamický kolektív
- rastúca spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na dianí firmy

Informácie o výberovom konaní

Ste človek s logickým myslením?
Ste komunikatívny?
Máte rád ľudí a rád im pomáhate?
Rád sa učíte novým veciam?

Čakáme práve na Vás! Ak si hovoríte: „Tak toto som presne JA!“, ešte dnes zašlite výhradne mailom Váš životopis.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

UPOZORNENIE: Zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu, uchádzač vyjadruje súhlas spoločnosti K.R.T. , s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pri riadení ľudí a procesov v obchodnej firme

Počet rokov praxe

2

- prax v obchode v stavebnom odvetví je výhodou
- prax v riadení ludi a procesov je výhodou
- organizačné schopnosti a samostatnosť
- technické a systemové myslenie
- logické myslenie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- pozitívny prístup k práci
- odolnosť voči stresu

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budeš súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budeš pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073548  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 220 EUR/mesiac