Dizajnér/Odborný predajca v kúpeľňovom štúdiu

K.R.T., s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacPonúkame cieľovú mzdu vo výške 1.000€ + variabilnú zložku mzdy bez obmedzení! Základná zložka mzdy počas skúšobnej doby je vo výške 80% z cieľovej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza potrieb zákazníka,
- profesionálne poradenstvo v oblasti sanity, obkladov a dlažieb,
- vyhotovenie vizualizácií kúpeľní v profesionálnom 3D programe,
- návrhy dizajnových a dispozičných riešení,
- prezentácia vizualizácií,
- vypracovávanie cenových ponúk,
- vytváranie objednávok a dodacích listov.

- kvalitné produktové zaškolenie v skúšobnej dobe,
- zaujímavý motivačný systém,
- mladý kolektív,
- rôzne firemné benefity,
- práca v stabilnej firme s významným postavením na trhu,
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na dianí firmy.

Informácie o výberovom konaní

Ste človek s technickým myslením a estetickým cítením?
Máte rád/rada ľudí a príjemné vystupovanie je vašou silnou stránkou?
Dokážete si efektívne zorganizovať čas a svoje okolie?
Rád/rada pomáhate ľuďom riešiť problémy?

Čakáme práve na Vás! Odborný predajca nie je PODÁVAČ TOVARU, preto máme na Vás také vysoké nároky. Ak si hovoríte: „Tak toto som presne JA!“, ešte dnes zašlite Váš životopis.

S každým záujemcom, ktorý spĺňa základné podmienky, si dohodneme osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, dizajn, architektúra, stavebníctvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca v programe CAD Decor/AutoCAD/3D MAX/Cinema 4D - VÝHODOU
- prax v obchode nie je podmienkou,
- komunikatívnosť,
- aktívny prístup, záujem o osobný rozvoj a zmysel pre tímovú prácu,
- organizačné schopnosti a samostatnosť,
- spoľahlivosť, príjemné vystupovanie,
- estetické cítenie.

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budeš súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budeš pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4019996  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac