Dizajnér/Odborný predajca v kúpeľňovom štúdiu

K.R.T. Banská Bystrica, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
február 2020
1 000 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda 850 EUR, po zaškolení fix + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálne poradenstvo v oblasti sanity, obkladov, dlažieb,
- komunikácia so zákazníkom na predajni,
- vypracovávanie cenových ponúk,
- komplexné riešenie obchodných prípadov,
- návrhy dizajnových a dispozičných riešení,
- prezentácia vizualizácii,
- práca v sobotu.

- kvalitné produktové zaškolenie v skúšobnej dobe,
- mladý kolektív,
- stabilná firma s významným postavením na trhu,
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na dianí firmy,
- rôzne firemné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,interierový dizajn

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- bydlisko BB, Zvolen, okolie
- výhodou znalosť programu autoCAD

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budete súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budete pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3806364  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda 850 EUR, po zaškolení fix + variabilná zložka mzdy