CNC Programátor

K.M.O. Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+dohoda v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie 3 a 5 osích CNC strojov,
- programovanie v CAM systéme - EDGECAM, HEIDENHAIM, ovládanie 3D modelovania
- vypracovanie technologického postupu (vrátane CNC strojov)
- odovzdanie technologickej dokumentácie (vrátane CNC strojov) do výroby
- kontrolu dodržiavania technologických postupov (vrátane CNC strojov ) vo výrobe
- riešenie technologických problémov (vrátane CNC strojov ) vo výrobnom procese
- optimalizácia výrobných časov
- plnenie úloh pridelených priamym nadriadeným
- dodržiavanie predpisov BOZP a PO

práca v stabilnej spoločnosti

Životopisy prosím posielať na uvedenú mailovú adresu. Oslovení budú len vhodní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Autodesk Inventor - Expert
AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- technická predstavivosť, dokonalé čítanie výkresovej dokumentácie, samostatnosť, zodpovednosť

Firma je zameraná na strojársku výrobu, kde sme schopní realizovať výrobky na zákazku podľa dodanej výkresovej dokumentácie a mechanickú montáž. Podieľame sa na výrobe stavebných skupín a podskupín strojných zariadení a výrobných liniek pre VW, Audi, Porsche, Daimler Chrysler, BMW, Ford, Opel atď. Naše výrobky sa ďalej používajú v špeciálnom strojárstve, pri výrobe prípravkov. V presnom strojárstve sme zastúpení výrobou základových platní a komponentov pre formy a nástroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3093395  Megjelentetés dátuma: 19.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac