Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Elektrotechnik/Elektrikár/Servisný technik

K.I.T., spol. s r.o.

Miesto práce
9. mája 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 800 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá osobne v závislosti od praxe, odbornosti a znalostí v obore elektrotechnika. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zodpovedá za montážne elektroinštalačné práce. Montuje slaboprúdové zariadenia mimo sídla spoločnosti. Ďalej vykonáva rôzne pomocné a elektroinštalačné práce. Pracuje podľa pokynov samostatne alebo pod vedením skúsenejšieho kolegu.
Pre pracovníkov požadujúcich vyššiu mzdu je potrebné mať skúsenosti a prax pri montáži e elektrických zariadení.

- ponuka stabilného miesta v spoločnosti, ktorá je na trhu 22 rokov,
- práca v silnej regionálnej spoločnosti,
- príjemné profesionálne prostredie,
- možný príspevok na dopravu.

Ak spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš životopis s označením pozície emailom na adresu [email protected]. V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičské oprávnenie skupiny "B" s praxou,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť, včasnosť,
- schopnosť rozhodnúť sa a analyticky myslieť,
- bezúhonnosť,
- časová flexibilita.

Spoločnosť sa venuje montáži a servisu elektronických zabezpečovacích systémov, požiarne - evakuačných systémov a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej sa zaoberáme montážou bezpečnostných, kamerových, prístupových systémov a štruktúrovanej kabeláže. Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.kit.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 729135  Megjelentetés dátuma: 15.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac