Servisný technik – Elektrikár

K.I.T., spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Od 1000 EUR Brutto (dohodou podľa skúsenosti a vzdelania uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, opravy a oživenie slaboprúdových rozvodov, elektronických požiarnych, evakuačných, prístupových, zabezpečovacích, kamerových systémov mimo sídla spoločnosti;
- montáž, opravy a oživenie elektroinštalácie vrátane bleskozvodov mimo sídla spoločnosti;
- zapájanie a oživenie rozvádzačov elektroinštalácií mimo sídla spoločnosti;
- vykonáva oživenie a naprogramovanie inštalovaných zariadení;
- riadenie a organizácia nových inštalácií;
- uvádzanie systémov a zariadení do prevádzky a testovanie funkčnosti systémov ako celku;
- diagnostika nefunkčných inštalovaných zariadení, identifikovanie a odstraňovanie porúch;
- Vykonávanie pravidelných servisných prehliadok slaboprúdových systémov a zariadení ;
- čítanie výkresovej dokumentácie;
- komunikácia so zákazníkom pri oprave a servise inštalovaných zariadení ;
- odovzdáva získané informácie s ostatnými kolegami, zaškoľuje nových kolegov, napomáha zvyšovaniu odbornosti kolegov;
- dodržiava požadovanú kvalitu montáže, zlepšuje ju a neustále si zvyšuje svoju odbornosť;
- zodpovedá za bezchybné zapojenie a spustenie slaboprúdových zariadení podľa platných noriem;
- zodpovednosť za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase;
- Osvedčenia spôsobilosti v elektrotechnike pre stupne: 1., elektrotechnik §21, 2., samostatný technik §22 alebo 3., elektrotechnik pre riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky – §23.

- ponuka stabilného miesta v spoločnosti, ktorá je na trhu 16rokov;
- práca v silnej regionálnej spoločnosti s modernými technológiami a inováciami;
- príjemné profesionálne prostredie;
- možný príspevok na dopravu;
- firemné benefity, možnosť vzdelávania a odborného rastu.

Ak spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš životopis s označením pozície emailom na adresu [email protected]. Podrobnejšie informácie o spoločnosti a náplne práce sa dozviete na osobnom stretnutí. Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou K.I.T., spol. s r.o., 9.mája 5, 917 02 Trnava v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- schopnosť viesť pracovnú skupinu
- vodičské oprávnenie skupiny “B“ s praxou
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť, včasnosť
- schopnosť rozhodnúť sa a analyticky myslieť
- bezúhonnosť
- časová flexibilita

Spoločnosť sa venuje montáži a servisu elektronických zabezpečovacích systémov, požiarne - evakuačných systémov a elektrickej požiarnej signalizácie. Ďalej sa zaoberáme montážou bezpečnostných, kamerových, prístupových systémov a štruktúrovanej kabeláže. Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.kit.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3389024  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1000 EUR Brutto (dohodou podľa skúsenosti a vzdelania uchádzača)