Vodič medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy, až do 2100 EUR/mesiac

K.I.S., s.r.o. Levoča

Kežmarská cesta 65, 054 01 Levoča, Česko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko, Dánsko, Luxembursko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Levoča, Bratislava
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až do 2100 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná firma s viac ako 24 ročnou tradíciou a stabilným postavením na dopravnom trhu hľadá na základe rozširovania pôsobnosti uchádzačov na pozíciu VODIČ CESTNEJ NÁKLADNEJ DOPRAVY na trvalý pracovný pomer pre realizovanie vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy. Vykonávanie prepráv modernými návesovými súpravami na Slovensku a v ostatných častiach Európy.

Pracovná doba:
- S vodičom je možné dohodnúť rôzne dĺžky intervalov jazdenia – aj týždňovky = prepravy do Talianska a hneď naspäť.

Mzdové ohodnotenie:
- Firma ponúka nadštandardné mzdové ohodnotenie.
- MOŽNOSŤ DOSIAHNUTIA PRIEMERNÉHO MESAČNÉHO ZÁROBKU AŽ DO 2100 EUR BRUTTO!!!
- 10 eur/hodinu jazdy, až 100 eur denne!
- 50 eur v čistom/víkend.
- Prestoje vozidiel sú minimálne, je možné pravidelné dosahovanie zákonom povolených maximálnych jazdných výkonov.
- Garantujeme ale aj minimálnu dennú sadzbu 60 eur v čistom za každý celý deň v nákladnom vozidle (aj za sobotu a nedeľu), t.j. pri 31 dňovom mesiaci minimálne 1860 eur v čistom!
- Pri práci na týždňovky platia iné platové podmienky.

Zamestnanecké výhody a benefity:
- Komfort vodiča pri začatí a ukončení turnusu zabezpečujeme stiahnutím nákladného vozidla na centrálu firmy do Levoče alebo na iné dohodnuté miesto - napríklad stanovište v Bratislave = žiadne premiestňovanie vodičov osobným vozidlom do zahraničia k nákladnému vozidlu.
- V prípade týždňoviek začiatok a koniec prepravy v Levoči.
- Dodržiavanie dohodnutého pracovného turnusu a doby odpočinku – žiadne vynútené predlžovanie pobytu vo vozidle.
- Dodržiavanie výplatných termínov.
- Možnosť zálohových platieb na cestu.
- Dodržiavanie nariadenia EP a Rady (ES) č. 561/2006 (časy jázd a prestávok).
- Možnosť pridelenia stáleho nákladného vozidla.
- Nový moderný vozidlový park s potrebnou výbavou.
- Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami a online.
- Pravidelné školenia vodičov.
- Rodinná atmosféra, férový a osobitný prístup ku každému zamestnancovi.
- Odborné zázemie.

Pre zasielanie životopisov, podrobnejšie informovanie a dohodnutie stretnutia používajte buď e-mail, portál profesie alebo priamy telefonický kontakt. Pri nezdvíhaní telefónu prosíme písať SMS alebo e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

- Prax v jazde návesovými súpravami v medzinárodnej cestnej nákladnej doprave.
- Dobré orientačné schopnosti v Európe.
- Udržiavanie čistoty vo zverenom vozidle.
- Kontrola vozidla vždy pred a po jazde.
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť.
- Jazykové znalosti výhodou.

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín B, C, E
- Lekárska prehliadka
- Povinné psychotesty
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť K.I.S., s.r.o. Levoča disponuje bohatými 24 ročnými skúsenosťami v oblasti dopravy, zasielateľstva a logistiky, vďaka ktorým si vybudovala postavenie spoľahlivého partnera u svojich zákazníkov, ako aj seriózneho a stabilného zamestnávateľa u svojich vodičov. Zameriava sa na vykonávanie vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy. Prepravnými destináciami sú okrem Slovenska aj ďalšie krajiny Európy, hlavne Taliansko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, krajiny Beneluxu, Švajčiarsko a iné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3105906  Megjelentetés dátuma: 18.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až do 2100 eur/mesiac