Manažér pre webovú divíziu

K_CORP s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od znalosti a skúseností daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorý by nám pomohol s manažovaním menšieho tímu a zároveň by zastrešil i jeho obchodnú rovinu. Jeho náplňou práce by bolo:
- zodpovednosť za efektívne fungovanie a chod webovej divízie
- aktívna komunikácia so zákazníkmi spoločnosti a obchodným oddelením
- tvorba cenových ponúk a zmlúv súvisiacich s tvorbou webstránok, e-shopov a následná starostlivosť o zákazníka
- koordinácia členov tímu, rozdelenie úloh, kontrola ich plnenia a dodržiavania termínov
- možnosť participácie na rôznych ďalších projektoch

- práca v priateľskej a férovej firme
- možnosť účasti na rôznych zaujímavých projektoch
- možnosť učiť sa, rásť a realizovať sa
- odbornosť, skúsenosť a otvorenosť
- účasť na firemných akciách

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Bližšie informácie budú poskytnuté vybraným kandidátom na osobnom pohovore. Termín stretnutia oznámime mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a spoľahlivosť
- dobrý time manažment
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové technológie
- skúsenosť s tvorbou webov výhodou

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska . Hlavným zameraním firmy je navrhovanie komplexných IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3212139  Megjelentetés dátuma: 15.11.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac