Krupiér/ka

K-BET 7, s.r.o.

Miesto práce
Kajot Intacto, Pezinská, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu KAJOT INTACTO
Hľadáme Barmanov/ky a krupiérov/ky do exkluzívnej prevádzky
KAJOT INTACTO v Malackach
Si šikovný/ká, pozitívny/ná a zodpovedný/ka osoba s chuťou pracovať?
Osoba čo prinesie energiu a profesionálny prístup a udržiavať vynikajúci zákaznícky servis.
Staň sa súčasťou KAJOT INACTO tímu ! Obsluha baru a práca s terminálmi videohier nie je náročná. Skúsenosti mať nemusíš, my ťa zaučime.
Nástup možný ihneď

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- práca na TPP,
- stravné dobijacie karty,
- príjemne pracovné prostredie,
- priestor pre osobnostný rozvoj a kreativitu.
- netradičné a zaujímavé prostredie.

Spoločnosť K-BET 7, s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Zaujala ťa ponuka , pošli životopis na email: [email protected] alebo zavolaj 0911/048 978

Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká proklientská orientácia,
- spoľahlivosť,
- flexibilnost
- samostatnosť
- schopnosť práce v noci,
- schopnosť pracovať na smeny

Spoločnosť K-BET 7 s.r.o je spoločnosťou s perspektívou rastu. Sme súčasťou skupiny KAJOT, Vyrábame videolotériové systémy a výherné hracie prístroje. Vyvíjame herný softvér. Prevádzkujeme luxusné herne a pokrové kluby. Špičkou v odbore sme už viac ako 20 rokov. Ale nezaspávame na vavrínoch. Stále sa púšťame do nových projektov a sme otvorení všetkému novému. Preto hľadáme nadšencov, ktorí pri tom chcú byť s nami.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4088131  Megjelentetés dátuma: 12.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac