SW Tester

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000€ pre kandidáta na juniorskej úrovni, pri skúsenejšom kandidátovi dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného testera na testovanie nášho webového projektu, ktorý je denne navštevovaný tisíckami užívateľov, kvôli čomu je pre nás dôležité, aby všetko fungovalo správne.
Ideálny tester by mal byť dôkladný vo svojej práci a poznať testovanie podľa scenárov, testovanie black-box a vytváranie nových scenárov testovania. Rovnako by mal ovládať prácu s JIRA a špecifiká Agile vývoja. Znalosť Testrail prostredia je výhodou.

• Samostatné vedenie a zodpovednosť za oblasť testovania
• Samostatná príprava odborných funkčných testov
• Koordinovanie procesu testovania
• Samotné vykonávanie testov a reportovanie chýb
• Komunikácia s vývojármi

• Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s „core hours” od 10:00 do 15:00, vyplácanie na základe odpracovaných hodín, poprípade dohodou
• Možnosť príležitostného homeofficu
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá káva a vždy plná chladnička s jedlom zdarma
• Firemný teambuilding v zahraničí raz ročne
• Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

dôkladnosť
logické myslenie

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3781127  Megjelentetés dátuma: 17.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac