Dátový analytik a manažér affiliate vzťahov

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1300€ pre kandidáta na juniorskej úrovni, pri skúsenejšom kandidátovi dohodou, odmeny na základe hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá hodnotením kvality poskytovateľov služieb v oblasti online hazardu. Našou ambíciou je zaradiť sa v tejto oblasti medzi celosvetových leaderov.

Hľadáme osobu do týmu zodpovedného za spracovanie a analýzu dát a online komunikáciu s obchodnými partnermi.

Náplňou práce na danej pozícii je hlavne :
analýza dát z partnerských systémov, ich vyhodnocovanie a reporting
updatovanie údajov v internej databáze
komunikácia s partnerskými spoločnosťami
Postupom času, bude v prípade záujmu možné sa špecializovať na jednu z uvedených oblastí.

Dôležité pre túto prácu je najmä dobré logické myslenie a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci. Uvítame iniciatívneho človeka, ktorý rád rozmýšľa ako veci robiť lepšie.
Znalosti z oblasti hazardu nie sú potrebné.

Flexibilný pracovný čas
Pravidelné odmeny
Možnosť kariérneho rastu

Spolu so zaslaním životopisu nám prosím napíšte pár viet o tom, prečo ste sa rozhodli uchádzať o túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné logické a analytické myslenie
Výhodou je orientácia v oblasti štatistiky, alebo skúsenosť s komunikáciou s klientmi, alebo business partnermi.

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3419202  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300€ pre kandidáta na juniorskej úrovni, pri skúsenejšom kandidátovi dohodou, odmeny na základe hospodárskych výsledkov firmy