Správca IT

Kulturpark, Kukučínova 2, 04001 Košice - mestská časť Juh, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa informačných technológií , softwérového vybavenia a komunikačných technológií
  • Analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov siete a systémov
  • Spoluúčasť na tímových a projektových úlohách
  • Technická podpora v oblasti IT pri plánovaní podujatí
  • Pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií, infraštruktúry a konfigurácií
  • Výber a nákup IT zariadení
  • Podpora a konzultácie pre používateľov siete, školenie používateľov

  • Účasť na podujatiach významného charakteru
  • Voľné vstupy na podujatia organizované K13-Košické kultúrne centrá
  • Pracovný čas sa prispôsobuje programu K-13 Košické kultúrne centrá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - Základy
WordPress - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Základy
UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v tíme, samostatnosť pri plnení úloh, logické myslenie, zodpovednosť.

Predmetom hlavnej činnosti organizácie je správa majetku mesta, organizácia programov, výstav, festivalov, divadelných a filmových predstavení, koncertov, kultúrno-výchovných, spoločenských podujatí v oblasti kultúry, vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry, vedecko-technické služby a informačné služby, koordinácia, zabezpečovanie podmienok pre organizáciu a kooperáciu s inými inštitúciami doma i v zahraničí. Činnosť K13 – Košické kultúrne centrá je zameraná aj na vydavateľskú činnosť, marketingové aktivity, podporu kreatívneho priemyslu, spoluprácu s národnými a medzinárodnými inštitúciami v oblasti kultúry, podporu a propagácia záujmovej činnosti, organizácia konferencií a kurzov, aktivity na podporu zamestnanosti a regionálneho rozvoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3333916  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou