Predavač

JUTEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď alebo po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
1050€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predavača do predajne podlahovín v Bratislave a v Hlohovci. Nástup možný ihneď.

Preferujeme záujemcov z Bratislavy a okolia a z Hlohovca (do BA zabezpečená preprava firemným automobilom).

Informácie o výberovom konaní

Ukončenie výberového konania je 26.2. 2019.
Životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Bezúhonnosť, komunikatívnosť.

Prax v oblasti predaja vítaná.

Vodičský preukaz skupiny B výhodou, nie však podmienkou.

JUTEX - je slovenská firma zaoberajúca sa predajom a realizáciou podlahových krytín - vinylu, linolea, pvc ,kobercov, laminátových a drevených parkiet, bytového textilu a interiérových dverí už 30 rokov. Filozofiou našej firmy je ponúkať iba kvalitné produkty a nebojíme sa žiadnych výziev. Naši zamestnanci tvoria stabilný kolektív, kde väčšina u nás pracuje už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3598596  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050€