Pracovník na montážne, elektroinštalačné a elektromechanické práce do zahraničia

JUT–EL s.r.o.

Maďarsko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
5/2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž, prípadne demontáž automatizovaných strojov a zariadení pre automobilový a potravinársky priemysel
• kompletné mechanické práce od osadenie strojov, dopravníkov a zariadení cez následné montáže žľabov pre elektrické káble, po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• kompletné elektroinštalačné práce (pri bytovej elektroinštalácii) od montáže žľabov a trás, pokladanie káblov, montáže osvetlenia a protipožiarnych poplachových systémov cez zapájanie vypínačov a zásuviek až po zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti
• zodpovednosť za pridelené pracovné náradie a pomôcky ako i ich základnú údržbu

• pravidelné úhrady faktúr sú samozrejmosťou
• ubytovanie zabezpečené
• spoločnosť zabezpečuje prepravu, eventuálne hradí náklady spojené s prepravou
• práca sa vykonáva prevažne v interiéroch budov a výrobných hál
• práca vykonávaná v krajinách EÚ (najmä Maďarsko, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Belgicko a Holandsko)
• stabilná práca zabezpečená počas celého roka

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala nám odošlite životopis na adresu: [email protected]. Po spracovaní údajov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• manuálna zručnosť a technické myslenie
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci a ochota cestovať
• znalosť nemeckého, anglického, prípadne maďarského jazyka výhodou (NIE JE PODMIENKA)
• čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie
• v prípade elektrikárov – osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
• zdravotná spôsobilosť

Prečo práve my?
• našou prioritou je pre Teba vytvorenie zázemia, kde sa budeš Ty venovať len svojej práci a o ostatné sa budeme starať my
• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALIA, STABILITA
• u nás nájdeš vždy ochotu pomôcť a budeš sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
• buď i Ty súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo viac ako 40 krajinách sveta

Spoločnosti JUT–EL s.r.o. & JUT–AEL s.r.o. sú dlhoročne stabilnými firmami na trhu. Obe spoločnosti vzájomne kooperujú a sú schopné plánovať, riadiť a úspešne ukončiť projekty na domácom, európskom, ale i svetovom trhu v oblasti elektromontáží a elektroinštalácií.
ID: 3607028  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 2 750 EUR/mesiac