Portfólio produkt manager

JUST SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
57 500 Kč/mesiac13. a 14. plat, výkonnostné bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považujete sa za leadera?
Máte skúsenosti v oblasti riadenia a optimalizácie zásob?

Ak ste odpovedali 2x áno, tak táto ponuka je presne pre vás.

Pre našu materskú spoločnosť JUST CS Česká republika hľadáme človeka, ktorého hlavnou zodpovednosťou bude vytváranie jednotného systému forecastingu, proaktívne riadenie portfólia produktov JUST a Nahrin a jeho priameho vplyvu na výsledky spoločnosti. Kolegu, ktorý zastreší tím produktového oddelenia, portfólio produktov vrátane legislatívnych požiadaviek s priamym vplyvom na KPI spoločnosti.

Aká bude vaša pracovná náplň?
* zastrešenie a proaktívne riadenie portfólia produktov značky JUST a Nahrin
* príprava obchodného plánu spoločnosti v spolupráci s obchodnou riaditeľkou, ktorá bude vašou priamou nadriadenou
* pravidelné hodnotenie výsledkov a navrhovanie ďalších opatrení
* zodpovednosť za sales forecast (odhady predajov, plánovanie dopytu, sledovanie a vyhodnocovanie zásob, riadenie zavádzania nových produktov a inovácií, zodpovednosť za efektivitu promočných akcií)
* príprava podkladov a odporučení pre zásadné business rozhodnutia a priamy vplyv na ich zhodnotenie
* spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* komunikácia so zahraničnými partnermi zo Švajčiarska
* koordinácia a spolupráca medzi spoločnosťami JUST SLOVENSKO v Martine a JUST CS v Prahe
* vystupovanie a prezentácia na firemných školeniach a akciách určených pre predajnú sieť

Máme ale aj pár požiadaviek na kandidáta:
* VŠ vzdelanie
* anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni slovom aj písmom
* prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
* skúsenosti s vedením ľudí, s metodickým vedením forecastingu a s IT nástrojmi na jeho riadenie
* systémovosť
* logické uvažovanie, schopnosť prepojiť si súvislosti
* otvorenosť a flexibilitu
* ochotu cestovať (aktívny vodič)

* plat od 57.500 CZK (výška nástupného platu bude závisieť od skúseností uchádzača)
* odmeňovací systém
* SICK DAY
* vzdelávanie zamestnancov - SEDUO, odborné kurzy, jazyky
* notebook a služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo ozvať sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Už v roku 1930 sa začal písať príbeh podpory všetkým tým, ktorí sa starajú o svojich blízkych a sami sa niekedy potrebujú o niekoho oprieť. U nás v JUSTe nájdete na mieru šité poradenstvo a špičkové švajčiarske produkty s voňavou silou prírody, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4409387  Megjelentetés dátuma: 3.10.2022  Alapbér (bruttó): 57 500 Kč/mesiac