Skladník/skladníčka - Brigáda NOV - DEC 2021

JUNIOR - Slavomír Binčík

Miesto práce
Pezinská 58, 901 01 Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou, čo najskôr.
5,5 EUR/hod.Mzda úkolová, alebo hodinová, podľa toho čo je pre pracovníka výhodnejšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je zameraná na kompletizáciu tovaru podľa objednávok a následné balenie do krabíc a kompletné zabezpečenie expedície balíkov. Náplňou práce je najmä:
▪ balenie balíkových ale aj paletových zásielok
▪ jednoduchá práca s PC a terminálom Motorola/Datalogic
▪ práca najmä s ľahšími ale občas aj ťažšími balíkmi
▪ preberanie tovaru, občasné vykládky kontajnerov
▪ spolupráca s ostatnými členmi tímu
▪ hmotná zodpovednosť za tovar
▪ participácia pri kontrole tovaru a inventúrach

▪ zaujímavá brigáda, prípadne stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
▪ príspevok na stravovanie
▪ zamestnanecké zľavy na tovar
▪ práca v jednozmennej prevádzke
▪ parkovanie v areáli spoločnosti
▪ nefajčiarske prostredie

Pozícia je vhodná pre manuálne zručného skladníka/skladníčku, ktorý/á i chce privyrobiť pred sviatkami a nechce pracovať na zmeny v priemyselných parkoch a cestovať mimo Malaciek.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ časová flexibilita
▪ manuálna zručnosť
▪ schopnosť pracovať v časovom strese
▪ zmysel pre poriadok
▪ dobré komunikačné zručnosti
▪ tímový hráč
▪ lojalita
▪ preukaz a skúsenosť práce na VZV (Retrak) je veľkou výhodou
▪ NEFAJČIAR

Naša spoločnosť JUNIORpapier sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1996.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4211375  Megjelentetés dátuma: 25.11.2021  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.