Asistentka predaja - papiernictvo 1/2021

JUNIOR - Slavomír Binčík

Miesto práce
Pri skladoch, Nové Zámky-Dolná kapsa
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacodmeny za dosiahnutý výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívna komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníka
predaj ponúkaného tovaru, podávanie informácií a pomoci pri výbere tovaru
práca s registračnou pokladňou (hotovostné a bezhotovosté platby)
práca s PC a terminálom určeným na príjem tovaru
práca s multifunkčným printovým zariadením - tlač, skenovanie, kopírovanie
príjem tovaru na predajňu, fyzická manipulácia s tovarom
dopĺňanie nového či chýbajúceho tovaru, kontrola regálov
udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
znalosť systému POHODA je výhodou ale nie nevyhnutnosťou
striedavá zmena obsahuje aj prácu v sobotu doobeda

- základný plat 800 € brutto
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- príspevok na stravovanie
- zamestnanecké zľavy na tovar
- práca v jednosmennej prevádzke
- parkovanie v areáli spoločnosti

Poprosíme zasielať motivačný list spolu zo životopisom na adresu [email protected]. S uchádzačami bude vykonaný pohovor.

Termín nástupu je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predavačka

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a ústretové vystupovanie
skúsenosť z obchodu vítaná
ochota obslúžiť zákazníkov
komunikatívnosť
schopnosť tímovej spolupráce

Naša spoločnosť JUNIORpapier sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1996.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3284830  Megjelentetés dátuma: 15.12.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac